Naše ubytování

Užijte si ubytování uprostřed Pálavy a Lednicko-Valtického areálu! Od jara do podzimu je u nás v provozu víno-kavárna, pro ubytované hosty možnost posezení a grilování na stylové terase, možnost objednat si snídaně, v zahradě máme dětské hřiště a mini-prasátka. Vysokorychlostní Wi-Fi internet, LED TV, klimatizace, parkovací stání pro každý pokoj a kolárna zdarma je u nás samozřejmostí.

Apartmán s kuchyní

Máme pro Vás celkem 5 krásných, nových, útulných a nadstandardně vybavených apartmánů s plně zařízenou kuchyní (sklokeramický sporák, vestavěná lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, dřez, veškeré nádobí a inventář pro běžné vaření, ohřívání, servis pokrmů a nápojů). Všechny naše apartmány mají LED TV a klimatizaci, vlastní koupelnu se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem.

Krásné prostředí pro úžasnou dovolenou na Jižní Moravě, které Vás mile překvapí!

Rezervace apartmánu

Klasický pokoj

Máme pro Vás dále 2 klasické, nové a útulné dvoulůžkové pokoje, které jsou bez kuchyně. Nepožadujete apartmán nebo hledáte více pokojů v jednom termínu? Pak je tento pokoj pro Vás skvělá volba za bezkonkurenční cenu. Všechny naše pokoje mají LED TV a klimatizaci, vlastní koupelnu se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem.

Rezervace DBL

Zahrada penzionu

V rámci našeho penzionu pro Vás máme 1000m velkou oplocenou zahradu s miniZOO, možností samosběru ovoce z našich ovocných stromů (převážně meruněk), nebo hroznů ze dvou řádků vinohradu.

Pro děti i dospělé:
V zahradě máme Göttingenská roztomilá mini prasátka

Venkovní dětské atrakce:
Pro děti máme speciální 3,7m širokou inground trampolínu, která je na úrovni terénu, děti nemusí šplhat po žebříku a tím je více zajištěna jejich bezpečnost. Dále máme 3m dlouhou skluzavku ze 150cm vysoké dřevěné prolézačky, dětskou houpačku, lanový žebřík a stylové neckové pískoviště.

Každý pokoj má TV s plochou obrazovkou, včetně dětského kanálu Déčko.
Vysokorychlostní Wi-Fi internet zdarma pro neomezené „tabletování“.
V případě zájmu Vám rádi zapůjčíme jak dětskou postýlku, tak i dětskou židličku.
V létě v našem "Dvorku jako víno" máme špičkovou kopečkovou zmrzlinu.
Pro ubytované hosty máme 25% slevu do půjčovny Koloběžky Pálava.
10% slevu na vstup do Aqualandu Moravia.

Rezervační formulář

Relaxační zóna

Pro ubytované hosty je možnost relaxace na nové cihlové terase s možností posezení až pro 16osob, s velkou venkovní rohovou sedačkou a stylovými lehátky z trakařů. Grilování na terase je možné na grilu na dřevěné uhlí. Pod terasou máme 400let starý vinný sklep.

Pro dospělé:
V našem "Dvorku jako víno" máme domácí limonády 🍹,… čepované pivo z mini-pivovaru Dalešice 🍻,… sudová vína od místních vinařů 🍷,… rozlévaná TOP lahvová vína z Pálavy 👌,… luxusní kopečkovou zmrzlinu,… dopřejte si dokonalé espresso značky ILLY ☕️ a další kávové speciality, můžete si u nás zakoupit také špičkové produkty z Moravy.

Pro cyklisty:
Pro úschovu kol jsme vybudovali uzamykatelnou kolárna, jejíž vchod je hlídán kamerovým systémem. Dále možnost zapůjčení kol, elektro-kol, koloběžek a elektro koloběžek již od 200,-Kč/den v naší půjčovně Koloběžky Pálava.

Rezervační formulář

Ubytování mazlíčků

Ano, ubytování s Vašim domácím mazlíčkem 🐶 je u nás možné a rádi jej u nás přivítáme. Máme jen dvě drobné podmínky:

1) Váš domácí mazlíček 🐕 nesmí u nás spát v posteli 🛌 nebo na sedačce 🛋.
2) Nesmí hlukem 🙊 (štěkotem a podobně) omezovat ostatní ubytované hosty.

Ubytování domácích mazlíčků je za poplatek 150,-Kč/noc

Rezervační formulář

Doplňující informace

Snídaně a stravování:
Co se snídaní týká, tak ty nabízíme formou výběru z našeho menu v naší kavárně "Dvorek jako víno", kde Vám rádi připravíme i skvělé Espresso značky ILLY ☕️, Cappuccino, čaj, nealko i alko nápoje 🍹, stejně tak lehké studené a teplé pokrmy. Většina našich pokojů jsou apartmány s plně vybavenou kuchyní a tak příprava i vlastní snídaně u nás není žádný problém, jen 8 domků od nás je otevřený místní skvěle zásobený obchod 👌, kde je čerstvé pečivo a vše potřebné. Co se dalšího stravování na Pálavě týká, tak možností je tu opravdu nespočet, rádi Vám dáme naše doporučení. Pro ubytované hosty je u nás i možnost grilování na stylové cihlové terase.

Zálohová platba a možnost čerpání FKSP:
Zálohové platby na ubytování jsou u nás hrazené převodem na bankovní účet. Požadujeme jen 50% platbu z celkové ceny pobytu před příjezdem a v případě včasné rezervace ani není při rezervaci třeba tuto zálohovou platbu ihned uhradit, úhradu zálohy totiž vyžadujeme až 2 měsíce před příjezdem. Rádi Vám pomůžeme také s fakturací pobytu a dovolené na zaměstnavatele. Pokud to Váš zaměstnavatel umožňuje, zajistíme čerpání z Fondu kulturních a sociálních potřeb „FKSP“. Po rezervaci nám stačí jen uvést fakturační údaje Vašeho zaměstnavatele a na základě těchto informací Vám na e-mail zašleme fakturu pro platbu pobytu z fondu FKPS.

Rezervační formulář

Fotogalerie penzionu

Říká se “jeden obrázek je jako tisíc slov...“, no asi na tom něco bude, tak pozorně “poslouchejte“ 🙂.

Výběr těch nejdůležitějších fotek naleznete o kousek níže, kompletní fotogalerie je zde.