Naše ubytování

Užijte si ubytování ve středu Pálavy a Lednicko-Valtickém areálu!
Už na Vás čeká 18 lůžek v 7 pokojích.

Apartmán s kuchyní

Máme pro Vás celkem 5 krásných, nových, útulných a nadstandardně vybavených apartmánů s plně zařízenou kuchyní (sklokeramický sporák, vestavěná lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, dřez, veškeré nádobí a inventář pro běžné vaření, ohřívání, servis pokrmů a nápojů). Krásné prostředí pro úžasnou dovolenou na Jižní Moravě, které Vás mile překvapí! Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, zabudovaným WC a umyvadlem.

Parkovací stání je pro každý pokoj ve dvoře penzionu, bezpečí majetku hostů zajišťuje kamerový systém. Vysokorychlostní Wi-Fi internet je pro všechny hosty zdarma. Celkem 3 apartmány jsou klimatizované pro Vaše maximální pohodlí a pro načerpání nových sil na dovolené na Pálavě.

Rezervace apartmánu

Klasický pokoj DBL

Máme pro Vás 2 klasické, nové a útulné dvoulůžkové pokoje. Krásné prostředí pro úžasnou dovolenou na Jižní Moravě, které Vás mile překvapí! Oba pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, zabudovaným WC a umyvadlem.

Parkovací stání je pro každý pokoj ve dvoře penzionu, bezpečí majetku hostu zajišťuje kamerový systém. Vysokorychlostní Wi-Fi internet je pro všechny hosty zdarma. Oba pokoje jsou klimatizovaný pro Vaše maximální pohodlí a pro načerpání nových sil z dovolené na Pálavě.

Rezervace DBL

Fotogalerie penzionu

Říká se “jeden obrázek je jako tisíc slov...“, no asi na tom něco bude, tak pozorně “poslouchejte“ :).

Výběr těch nejdůležitějších fotek naleznete o kousek níže, kompletní fotogalerie je zde.