Pobytové balíčky služeb

Pořád za něčím spěcháme... a proč vlastně?!
Důležité je si život také užít a nejen prožít!

Romantický pobyt

Užijte si naplno jeden druhého a obohaťte svůj vztah pohádkovou dávkou romantiky. Připravili jsme pro Vás pobyt plný společně strávených nezapomenutelných okamžiků a také relaxaci pro Vaše tělo. Hledáte krásné romantické místo? Pak je ten pravý čas vydat se poznat Pálavu a Lednicko-Valtický areál. Máme nabídku přímo pro Vás. Navštívíte jedno z nejzajímavějších historických míst, ideální pro procházky ve dvou. S námi se Vaše přání promění ve skutečnost!

2x ubytováni pro 2 v klimatizovaném apartmánu s plně vybavenou kuchyňkou
1x láhev sektu pro dva na Vašem pokoji doplněna o ovocnou mísu
Romantická výzdoba pokoje s kytkou pro Vaši drahou polovičku
10% sleva do Aqualand Moravia
Wi-Fi připojení k internetu na pokoji

Cena za uvedený balíček služeb je jen 3000,- Kč.

Rezervace

Dovolená na Pálavě

Dovolená…, no když už si teda zase dovolujeme volno, tak alespoň pořádně, se vším všudy a ať to stojí za to! Souhlasíme? :-) Ať si říká kdo chce, co chce, ať je to, jak je to…. tak PÁLAVA a LEDNICKO-VALTICKÝ AREÁL = pohodička, VÍNEČKO, sluníčko, RELAX, úžasné CYKLOSTEZKY, nespočet zajímavých PAMÁTEK! Tak základ by tedy byl a teď je k tomu třeba ještě něco přidat a kouzlo na úžasnou dovolenou téměř máme…! Co takhle nejlepší místo ve středu kružnice toho nejzajímavějšího…, odkud to máme všude kousek, kde je vše za rohem? Jsou to Bulhary…! jen 5km od Lednice, přes kopec do Mikulova, kolem řeky až pod Pálavu… a cestou mezi vinohrady do Velkých Bílovic. V Penzionu jako víno se na Váš těší nové, útulné apartmány s kuchyňkami, klimatizací a parkováním v areálu. V okolí penzionu je hned několik míst, kde si můžete vychutnat to nejlepší víno z místních vinic od špičkových vinařů.

Určitě důležitá otázka… za jakou cenu?
Každý apartmán, nebo dvoulůžkový pokoj má vzhledem k vybavení a velikosti ubytovací kapacity jinou cenu. Vyberte si prosím to ubytování, které Vám bude nejvíce vyhovovat a dle délky pobytu od nás získáte slevu!

Chci zůstat 7 a více nocí - min. pátek až pátek =
5% sleva z ceníkových cen

Pro odečtení uvedené slevy napište prosím při rezervaci do poznámky "DOVOLENÁ NA PÁLAVĚ".

Navíc s balíčkem „Dovolená na Pálavě“ získáváte:
10% slevu do Aqualandu Moravia
Skvělé rady na výlety do okolí
Wi-Fi připojení k internetu
Parkování v areálu

Rezervace DBL

Fotogalerie penzionu

Říká se “jeden obrázek je jako tisíc slov...“, no asi na tom něco bude, tak pozorně “poslouchejte“!